Cocktail Book

Cocktail Book

від

Слот Swintt’s Cocktail Book – це онлайн-слот на фруктову тематику, який має на меті надати гравцям класичний ігровий досвід із поєднанням захопливих функцій. З п’ятьма фіксованими лініями виплат, середньою дисперсією та максимальним RTP 95,11%, гра пропонує різноманітні бонуси, включаючи безкоштовні обертання, розширювані дикі символи, колесо фортуни та азартну гру.

Грати безкоштовно у Cocktail Book
Cocktail Book demo СПРОБУЙ ДЕМО
Інформація про гру
Назва: Cocktail Book
Розробник: Swintt
Вид гри: Безкоштовні слоти
Волатильність: Середня
Відсоток виплат: 95.11%
Мін. / Макс. ставка: 0.05 - 100
Макс. виграш: 5,500x
Лінії виплат: 5
К-сть барабанів:5
К-сть ліній: 3
Автогра: Так
Фріспіни: Так
Особливості:Вайлд, Гра на подвоєння, Розширювальні вайлди
Тематика:Фрукти
Надійні казино для гри у Cocktail Book на реальні гроші
Бери участь у турнірах та вигравай до 25 000 грн щотижня!

560% бонусів сумарно за реєстрацію

Вітальний пакет! 777% + 777 FS (*377 FS без депозиту)

Вітальний пакет 150 000 ₴ + 550 FS
Бонус "Почни з Плюса" - 100 000 грн і 390 ФС
Бонус до 10 000 ₴ + 300 фріспінів
Бонус 10% на всі депозити
Отримуй до 250 000 бонуса + 600 фріспінів!
Отримай бонус 100% за перші 6 депозитів та фріспіни без вейджеру

Огляд ігрового автомата Cocktail Book

Cocktail Book – це заключна гра в колекції преміум-слотів Swintt, а її тема обертається навколо тропічного раю, наповненого свіжими фруктами та традиційними символами слотів. На фоні гри зображені пальми на заході сонця, що створює розслаблюючу, але веселу атмосферу. Символи включають батончики, дзвіночки, червоні сімки, вишні, лимони, апельсини, сливи, виноград, дині та символ Cocktail Book.

Геймплей та особливості ігрового автомата Cocktail Book

Інтерфейс гри простий і зручний для навігації, зі звичайним дизайном 5×3 та п’ятьма фіксованими лініями виплат, які нагороджуються з крайнього лівого боку на сусідніх барабанах. Гра також пропонує діапазон ставок від 0,05 до 100,00 за спін, що робить її придатною для більшості гравців.

Помаранчевий варіант дає гравцям від 6 до 25 безкоштовних обертань з дикими символами, що розширюються. Гравець обирає з 10 кокосів, щоб визначити кількість безкоштовних ігор, які він отримає. Як тільки з’являється стартовий кокос, починається бонусна гра, і будь-які дикі символи, які потрапляють на сітку, розширюються і покривають весь барабан.

Рожева опція надає гравцям від 8 до 12 безкоштовних обертань з таємничим символом, що розширюється. З’являється колесо фортуни з двома кільцями, і зовнішнє кільце обертається, щоб вибрати базовий символ гри. Внутрішнє кільце обертається і зупиняється, щоб показати кількість безкоштовних обертань, які отримає гравець. Під час цієї функції щоразу, коли з’являється обраний базовий символ гри, він розширюється і покриває колонку. Під час бонусних безкоштовних обертань гру можна запустити повторно, випавши принаймні три скаттер-символи в одному обертанні.

Ще однією примітною особливістю є ризик-гра, яка дозволяє гравцям ставити свої виграші на подвоєння або почетверення призу. Щоб виграти, гравці повинні вгадати правильний колір або масть карти.

Ставки та призи

Діапазон ставок у грі від 0,05 до 100,00 за спін є типовим і повинен задовольнити більшість гравців. Найбільш високооплачуваним символом гри є червона сімка, яка за комбінацію з п’яти однакових символів винагороджує гравців у 1 000 разів більше обраної ставки. Найбільший джекпот гри становить 5 500 разів більше ставки, що трохи краще, ніж у типових ігрових автоматів цього типу. Однак відсоток виплат у грі становить від 85,22% до 95,11%, що нижче, ніж у середньому для онлайн-слотів, що може викликати занепокоєння у деяких гравців.

Висновок

Swintt’s Cocktail Book slot offers players a colorful and exciting slot experience with classic feel and symbols. While the game’s RTP is low, the inclusion of expanding wilds and special symbols in the free spins feature offers potential for winning combinations. The game’s straightforward gameplay and its choice of bonuses make it an enjoyable slot game for both new and experienced players. Overall, Cocktail Book is a solid addition to Swintt’s portfolio and worth trying out for those who enjoy traditional slot gameplay with a tropical twist.