Book of Shai

Book of Shai

від

Приєднуйтесь до пригод у Стародавньому Єгипті та відкрийте для себе багатство та процвітання цієї країни у Book of Shai, новітній відеослот-грі від Swintt. Завдяки міфічному єгипетському богу удачі Шаю, цей слот перенесе вас у захопливу подорож, сповнену багатств і скарбів.

Грати безкоштовно у Book of Shai
Book of Shai demo СПРОБУЙ ДЕМО
Інформація про гру
Назва: Book of Shai
Розробник: Swintt
Вид гри: Безкоштовні слоти
Волатильність: Висока
Відсоток виплат: 95.90%
Макс. виграш: 10,325x
Лінії виплат: 20
К-сть барабанів:5
К-сть ліній: 3
Автогра: Так
Фріспіни: Так
Особливості:Вайлд, Множники, Cкаттер
Тематика:Єгипет
Надійні казино для гри у Book of Shai на реальні гроші
Бери участь у турнірах та вигравай до 25 000 грн щотижня!

560% бонусів сумарно за реєстрацію

Вітальний пакет! 777% + 777 FS (*377 FS без депозиту)

Вітальний пакет 150 000 ₴ + 550 FS
Бонус "Почни з Плюса" - 100 000 грн і 390 ФС
Бонус до 10 000 ₴ + 300 фріспінів
Бонус 10% на всі депозити
Отримуй до 250 000 бонуса + 600 фріспінів!
Отримай бонус 100% за перші 6 депозитів та фріспіни без вейджеру

Book of Shai: Подорож назустріч удачі

Маючи 20 ігрових ліній, Book of Shai пропонує безліч можливостей виграти великі гроші та забрати свою частку скарбів. Занурившись у гру, ви будете зачаровані приголомшливими візуальними ефектами та чарівним звуковим супроводом. Слідкуйте за символом “Книга”, який може запустити безкоштовні обертання, збільшуючи ваші шанси на отримання величезних виграшів. З максимальною виплатою, що в 10 325 разів перевищує вашу ставку, перспективи багатства безмежні.

Символ розкиду

Під час базової гри, коли на барабані з’являється один символ розкиду, символ книги відкриває символ з високою або низькою оплатою, перетворюючи його на Дикий символ. Якщо випадають два символи розкиду з однаковими іконками, то всі примірники цього символу перетворюються на дикі символи, що розширюються. Коли з’являються три символи розкиду, в гру вступає додатковий випадковий множник.

Фріспіни

Для запуску 8 безкоштовних обертань потрібно 3 або більше скатерів. Ви можете виграти додаткові безкоштовні обертання, якщо під час раунду безкоштовних обертань випаде скатер. Під час безкоштовних обертань використовується ставка з попереднього звичайного раунду. У функції безкоштовних обертань один або кілька символів розкиду відкривають певний символ, перетворюючи всі його екземпляри на дикі символи, що розширюються. Якщо з’являться два символи розкиду, буде застосовано додатковий випадковий множник.