Pigeons From Space!

Pigeons From Space!

від
Грати безкоштовно у Pigeons From Space!
Pigeons From Space! demo СПРОБУЙ ДЕМО
Інформація про гру
Назва: Pigeons From Space!
Розробник: PlayTech
Вид гри: Безкоштовні слоти
Волатильність: Висока
Відсоток виплат: 94.93%
Лінії виплат: 36
Фріспіни: Так
Особливості:Покупка бонусу, Вайлд, Респіни
Тематика:Пригоди, Космос, Прибульці
Надійні казино для гри у Pigeons From Space! на реальні гроші
Бери участь у турнірах та вигравай до 25 000 грн щотижня!

560% бонусів сумарно за реєстрацію

Вітальний пакет! 777% + 777 FS (*377 FS без депозиту)

Вітальний пакет 150 000 ₴ + 550 FS
Бонус "Почни з Плюса" - 100 000 грн і 390 ФС
Бонус до 10 000 ₴ + 300 фріспінів
Бонус 10% на всі депозити
Отримуй до 250 000 бонуса + 600 фріспінів!
Отримай бонус 100% за перші 6 депозитів та фріспіни без вейджеру

Огляд ігрового автомата Pigeons From Space

Pigeons From Space! ™ – це ігровий автомат, розроблений компаніями Playtech та Rarestone Gaming. З 5 барабанами та 36 активними лініями виплат, мета гри полягає в тому, щоб обертати барабани та отримувати виграшні комбінації символів. У цій слот-грі є унікальні символи, такі як Синій голуб і Фіолетовий голуб, які можуть запускати спеціальні функції, а також Дикий символ, який може замінити будь-який інший символ, окрім символу Crop Circle.

Ігровий процес

Щоб грати в Pigeons From Space! ™, гравці повинні спочатку встановити номінал монети і загальну ставку за допомогою кнопок + і -. Кількість активних ігрових ліній фіксована на рівні 36, а загальна ставка дорівнює 10-кратному номіналу монети. Запустити гру можна, натиснувши кнопку START, а барабани обертаються за допомогою кнопки SPIN. У грі також передбачена функція автогри, яка дозволяє гравцям встановити кількість обертань, які будуть відтворюватися автоматично. Гра завершується після завершення вказаної кількості обертань або коли у гравця закінчуються кошти.

Таблиця виплат і виграшні лінії

Таблиця виплат, яка відкривається натисканням кнопки “i”, відображає інформацію про лінії виплат, вартість символів та виграшні комбінації. Лінії виплат представлені рамками символів, які з’являються над позиціями символів на кожному барабані. Виграшні лінії можуть бути сформовані на будь-якій лінії виплат і повинні з’являтися зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Максимальний виграш у грі має верхню межу, як зазначено в Умовах та положеннях.

Спеціальні функції

У грі Pigeons From Space™ є дві спеціальні функції, які можна активувати, якщо на барабанах з’являться символи синього та фіолетового голубів. Якщо випадає синій голуб, запускається або функція респіну, або функція безкоштовних ігор. Якщо випадає фіолетовий голуб, також активується функція респіну або функція безкоштовних ігор. Функція респіну дає один респін. Якщо голуб приземлиться під час цього респіну, ви отримаєте ще один додатковий респін. Функція безкоштовних ігор активується, коли обидва сині та фіолетові голуби приземляються під час обертання, і дає 6 безкоштовних ігор.

Висновки

Pigeons From Space! ™ – це весела та захоплива слот-гра, яка пропонує гравцям унікальний ігровий досвід зі спеціальними функціями та цікавими символами. Завдяки 36 активним лініям виплат та різноманітним варіантам ставок, гравці можуть обертати барабани досхочу та сподіватися зібрати виграшні комбінації. Функція “Респін” і функція безкоштовних ігор додають грі додатковий рівень азарту, що робить її чудовим вибором для гравців, які полюбляють бонусні функції.