Book of Aztec

Book of Aztec

від
Грати безкоштовно у Book of Aztec
Book of Aztec demo СПРОБУЙ ДЕМО
Інформація про гру
Назва: Book of Aztec
Розробник: Amatic
Вид гри: Безкоштовні слоти
Волатильність: Середня
Відсоток виплат: 97.63%
Макс. виграш: 5,000x
Лінії виплат: 10
К-сть барабанів:5
К-сть ліній: 3
Автогра: Так
Фріспіни: Ні
Особливості:Найвищий RTP, Гра на подвоєння
Тематика:Класичні ігрові автомати, Ацтеки
Надійні казино для гри у Book of Aztec на реальні гроші
Бери участь у турнірах та вигравай до 25 000 грн щотижня!

560% бонусів сумарно за реєстрацію

Вітальний пакет! 777% + 777 FS (*377 FS без депозиту)

Вітальний пакет 150 000 ₴ + 550 FS
Бонус "Почни з Плюса" - 100 000 грн і 390 ФС
Бонус до 10 000 ₴ + 300 фріспінів
Бонус 10% на всі депозити
Отримуй до 250 000 бонуса + 600 фріспінів!
Отримай бонус 100% за перші 6 депозитів та фріспіни без вейджеру

Огляд ігрового автомата Book of Aztec

Ви хочете грати в Book of Aztec безкоштовно або вам цікаво дізнатися про функції різних кнопок? Ми подбали про те, щоб завдяки посібнику Book of Aztec ви точно знали, чого очікувати, тож ніяких сюрпризів не буде. Натомість ви можете почати грати в ігровий автомат дуже уважно, натискаючи правильні кнопки та засвоюючи інформацію.

book of aztec demo

Buttons

На ігровому автоматі Book of Aztec ви знайдете кнопку АВТОСТАРТ, хоча краще не використовувати її, доки ви не станете більш досвідченим гравцем. Після цього гра запускається автоматично, тому вам потрібно все налаштувати належним чином, щоб не вносити жодних коригувань у процесі гри. За допомогою функції BET ви маєте можливість регулювати ставку за раунд. Чи все налаштовано правильно і чи розумієте ви інформацію, яку бачите на екрані? Тоді натисніть на START, щоб ігровий автомат Book of Aztec запустився і барабани почали обертатися.

Крім того, на екрані ви знайдете кнопку GAMBLE (ГРА). За допомогою неї ви можете переконатися, що під час гри Book of Aztec ви можете подвоїти зароблені суми. Ви можете зробити це після раунду на барабанах, передбачивши, чи випаде чорна або червона карта. Чим краще вам це вдасться, тим більша ймовірність того, що ваш виграш в ігровому автоматі Book of Aztec збільшиться досить швидко.

Також ви можете натиснути на MORE GAMES/ EXIT – кнопку, яка дозволяє повернутися до огляду ігор від Amatic, щоб вибрати інший слот. INFO/ДОПОМОГА переносить вас на інформаційний екран, де ви можете знайти, наприклад, більше інформації про історію гри, екрани допомоги та статистику вашої гри.

Інформація на екрані

Під час гри ви побачите на ігровому автоматі Book of Aztec різну інформацію. Серед них – ОСТАННІЙ ВИГРАШ, який показує, що вам вдалося виграти в попередньому раунді. Це дозволяє легко відстежувати свій прогрес. Завдяки CREDIT ви можете точно знати, скільки у вас залишилося кредитів, тобто коштів, на які ви можете грати в слот. LINES відображає кількість активованих вами ігрових ліній, а BET/LINE показує, скільки ви ставите на кожну активну лінію. Завдяки TOTAL BET ви можете одразу побачити загальну суму, з якою ви граєте, щоб виграти пристойну суму на ігровому автоматі Book of Aztec.

Ігровий процес Book of Aztec

Як тільки ви натиснете кнопку START на ігровому автоматі Book of Aztec, гра почнеться. Барабани починають обертатися і призводять до утворення комбінації символів на різних виграшних лініях. Залежно від кількості активованих вами ігрових ліній та кількості обертань, це може призвести до утворення виграшної комбінації. У такому випадку виграшна лінія ненадовго загориться, а ваш прибуток буде автоматично доданий до вашого кредитного балансу в цей момент. Таким чином, ігровий автомат Book of Aztec гарантує, що ви отримаєте прибуток миттєво, вам не потрібно нічого для цього робити.

Після цього ви можете грати в новий раунд, за винятком випадків, коли ви активували функцію GAMBLE. У цьому випадку після виграшу на барабанах ігрового автомата Book of Aztec відкривається новий екран. На цьому екрані у вас є можливість почати подвоєння виграшу. Ви можете передбачити, якого кольору випаде карта, щоб збільшити свій виграш. Хочете більше ризикувати? Ви також можете передбачити тип карти, яка випаде, а функція HALF дає вам можливість обмежити ризик. Останнє відбувається за рахунок максимальної суми, яку ви можете виграти за допомогою GAMBLE на слоті Book of Aztec.